APARTMÁNY U STUDÁNKY

Obec Horní Bečva leží v Chráněné krajinné oblasti Beskydy 12 km východně od Rožnova pod Radhoštěm po obou březích horního toku Rožnovské Bečvy.

Náš dům je situovaný mimo hlavní zastavěnou část obce. Ze všech stran nás obklopují hluboké lesy plné hříbků, borůvek a ostružin.

 

Letní sezóna

V letní sezóně je možnost koupání v přírodě i rybaření- přehrada Horní Bečva. Na přehradě je nově vybudované molo, na břehu venkovní fitnes a na protějším břehu velké hřiště pro děti. U přehrady je lom s krásnou vyhlídkou po okolí.

 

Možnosti koupání: přehrada Horní Bečva, koupaliště Velké Karlovicekoupaliště Hutisko-SolanecVodní svět Velké Karlovicekoupaliště Viganticekoupaliště Balatonkoupaliště Rožnov pod Radhoštěmkoupaliště Ostravice - Sepetnábazén Rožnov pod Radhoštěmbazén Frenštát pod Radhoštěmaquapark Frenštát pod Radhoštěmkoupaliště Zubříkoupaliště Frýdlant nad Ostravicí, koupaliště Valašské Meziříčí, krytý bazén Valašské Meziříčí.

 

Zimní sezóna

 

Blízká lyžařská střediska: U Sachovy studánkyKubiškaSoliskoRališkaMečováTřeštík – CelnicaMezivodíKociankaRazulaPod SoláněmVelké Karlovice - MachůzkySoláňSoláň - BzovéVelké Karlovice – BambuchaKlema - Bumbálka.

Ski areál Sachova studánka se nachází jen 5 minut pěšky mimo hlavní cestu. V areálu je půjčovna lyží, bězek a snowboardů. V blízkosti apartmánů jsou i další Skiareály: Ski areál Rališka, Mečová, Mezivodí, Třeštík - Celnica, Klema - Bumbálka. Vedle budovy apartmánů začíná bílá stopa pro běžkaře. Pravidelně a každý den upravovaná novou rolbou. Pro začátečníky jsou skvělé okruhy po loukách k přehradě a k lesům. Pro pokročilé jsou perfektně značené stopy na Martiňák, Pustevny, Radhošť, Třeštík, atd. Viz mapy: Bílá stopa. Na přehradě si můžete zabruslit a zahrát hokej. V okolí je také spousta kopečků vhodných pro nejmenší na sáňky, boby a lopaty. A po sportovních výkonech si veškerou obuv usušíte v lyžárně na velkém topení.